Co na Řípu ještě nevěděli aneb od Václava III. k Ludvíku Jagelonskému

Kód: 8684549

Úplný název:

Co na Řípu ještě nevěděli aneb od Václava III. k Ludvíku Jagelonskému (Šula Jan):

Autor a popis:

Šula Jan, OFTIS, 86 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
48 Kč (60 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ve třiadvaceti plynule na sebe navazujících kapitolách zde autor opět čtivou, populární formou představuje nejvýraznější osobnosti a dějinné události této éry české historie. Kniha se snaží přiblížit je s určitým nadhledem i humorem, k čemuž určitě přispívá i 23 ilustrací ve formě kresleného vtipu věnovaných každé z kapitol.
Z uvedené charakteristiky vyplývá, že se nejedná o publikaci odbornou a vědeckou, ale o populárně - naučné dílko, které se o poznání naší historie poctivě snaží a chce ji tak přiblížit co nejširší veřejnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co na Řípu ještě nevěděli aneb od Václava III. k Ludvíku Jagelonskému do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co na Řípu ještě nevěděli aneb od Václava III. k Ludvíku Jagelonskému.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co na Řípu ještě nevěděli aneb od Václava III. k Ludvíku Jagelonskému (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co na Řípu ještě nevěděli aneb od Václava III. k Ludvíku Jagelonskému bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co na Řípu ještě nevěděli aneb od Václava III. k Ludvíku Jagelonskému doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Historické romány / Co na Řípu ještě nevěděli aneb od Václava III. k Ludvíku Jagelonskému