Co nám šeptá oceán

Kód: 7359049

Úplný název:

Co nám šeptá oceán (Bambarén Sergio):

Autor a popis:

Bambarén Sergio, Metafora, 108 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
134 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

Moudrost a sny ukryté v hlubinách moře stejně jako v hloubi lidské duše…
Peruánský autor Sergio Bambarén je hlasatelem snů… A stejně jako ve všech svých předešlých knihách i v této se pouští na cestu za velikým snem, na cestu za osvobozením ducha a životní pravdou.
Jako děti prý všichni mluvíme Jazykem pravdy, řečí, kterou k nám promlouvá příroda a všechno živé, ale kterou postupem času stále víc zapomínáme, až ji jednoho dne zapomeneme docela. Dospějeme a začneme si myslet, že nejdůležitější ze všeho je zaměstnání, dům, auto, prestiž a kariéra. A přitom nám pořád něco chybí, něco nám říká, že takhle to přece být nemůže, že tohle přece není celé. A právě tohle se stalo hrdinovi téhle knížky. Zmatený okolním světem se usadí na útesu nad mořem, aby se na místě svého dětství pokusil nalézt odpovědi.
Místo toho se potká s prazvláštním starcem jménem Shaun, od něhož dostane dar. Knihu, která však není obyčejným zábavným nebo dobrodružným čtením. Starý surfař se v ní vyznává ze stejného hledání a bolestné touhy, jakou právě prožívá mladý muž. V kapitolách o základních pravdách lidského života, jako jsou láska, osamělost, svoboda, strach… se obrací do samého nitra a pomalu před námi otevírá „učebnici“ onoho pradávného Jazyka pravdy, na nějž se všichni můžeme znovu rozpomenout.
Zemřít není zlé. Zlé je nežít naplno, nabádá nás moudrost vesmíru a dodává: Nikdy není pozdě prohlédnout a dovolit svým snům, aby roztáhly křídla a konečně se svobodně rozletěly…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co nám šeptá oceán do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co nám šeptá oceán.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co nám šeptá oceán (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co nám šeptá oceán bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co nám šeptá oceán doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Co nám šeptá oceán