Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět

Kód: 7229519

Úplný název:

Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět (Radačičová Adriana):

Autor a popis:

Radačičová Adriana, PETRKLÍČ, 192 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
135 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Muže jako takové můžeme milovat a nebo i nenávidět. Ovšem je tu i kategorie lhostejnosti. Ano, mohou nám být ukradení a my spíše pak hladíme uši svého psa s láskou a důvěrou. Zkrátka s muži je to jako s projímadlem. Jak si nedáme pozor, pořádně nás proženou. Pokud nás budou ale prohánět v ložnicích a bude se nám to líbit, tak budeme veselé a naše tváře se budou lesknout jako vycíděná jablíčka a my okolo nich budeme poskakovat jako bujaré klisňičky. Presto žádná z nás nikdy nebude znát muže dokonale a oni nás můžou nemile překvapit i po diamantové svatbě. Takže obezřetnost je na místě. Proste, s muži zacházejme jako z prasklým prkýnkem na záchodě. Nikdy nevíme, kdy nás bolestivě štípne do zadečku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Muž a Žena / Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět