Co skrývá duše - Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě

Kód: 8724960

Úplný název:

Co skrývá duše - Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě (Wittemannová Veeta): Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem živote

Autor a popis:

Wittemannová Veeta, Maitrea, 218 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
178 Kč (255 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Autorka přišla při zkoumání vnitřního světa člověka na celou řadu „vnitřních obyvatel“. Považuje lidské Já za nahromadění autonomně jednajících zdrojů vůle. Tímto jsou konflikty samozřejmě předprogramovány. Protože každý jedinec chce žít a pokud možno zcela svým specifickým způsobem.

V této knize vyprávějí tři ženy, jak s pomocí metody individuální systemiky prozkoumaly svoje vnitřní společenství. Všechny byly překvapeny realitou, že se v jejich vnitřním světě nachází skrytý prostor, do kterého ustoupili ti nejvíce nezávislí a s nejsilnější vůlí, aby jim odtud řídili jejich život. „Skrytí obyvatelé“ už nechtějí žádný kontakt s lidmi a životem, už nikdy nechtějí být zklamáni, nikdy více oběťmi či těmi, kteří prohráli. Setkání s absolutním Ne skrytých obyvatel popisují tyto tři ženy jako existenciální zkušenost, která vedla k obohacení a dalšímu vývoji jejich lidského bytí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co skrývá duše - Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co skrývá duše - Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co skrývá duše - Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co skrývá duše - Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co skrývá duše - Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Co skrývá duše - Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě