Co skutečně pomáhá - Používání všímavosti a soucitné přítomnosti k pomoci, podpoře a povzb

Kód: 7500088

Úplný název:

Co skutečně pomáhá - Používání všímavosti a soucitné přítomnosti k pomoci, podpoře a povzb (Wegela Karen Kissel): Používání všímavosti a soucitné prítomnosti k pomoci, podpore a povzbuzování druhých

Autor a popis:

Wegela Karen Kissel, Maitrea, 238 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
227 Kč (325 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Většina z nás by někdy ráda pomohla svému kamarádovi, rodinnému příslušníkovi nebo známému v nějakém jeho obtížném období. Víme ale skutečně, jak poskytnout smysluplnou podporu a pomoc? A proč naše nejlepší úsilí pomáhat druhým často přichází vniveč? Zde se dostává čtenářům do ruky praktický průvodce, jenž bude obzvlášť zajímat ty, kdo se věnují poskytování pomoci na profesionální úrovni v různých pomáhajících profesích - a každého, kdo chce působit pozitivní změny v životech lidí, o něž se stará.

Karen Wegelová vysvětluje, že abychom byli skutečně nápomocní druhým, musíme začít tím, že se zaměříme sami na sebe. Musíme si vybudovat větší uvědomělost, stabilitu mysli, nebojácnost a soucítění se sebou samými. Jedině tak budeme schopní rozšiřovat tyto kvality na lidi, jimž bychom rádi nějak pomohli. Wegelová, jež se opírá o zkušenosti z vlastní psychoterapeutické praxe a o své dlouhodobé studium buddhistické meditace, zde zdůrazňuje přínos všímavosti neboli schopnosti naučit se stát se plně přítomnými ve svém prožívání okamžiku za okamžikem. Prostřednictvím všímavosti si budujeme nebojácnou, soucitnou přítomnost ve svých každodenních životech - a stáváme se lepšími posluchači, uskutečňujeme moudřejší činy a poskytujeme hodnotnější, účinnější vedení a podporu lidem, jimž si přejeme být nápomocní.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co skutečně pomáhá - Používání všímavosti a soucitné přítomnosti k pomoci, podpoře a povzb do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co skutečně pomáhá - Používání všímavosti a soucitné přítomnosti k pomoci, podpoře a povzb.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co skutečně pomáhá - Používání všímavosti a soucitné přítomnosti k pomoci, podpoře a povzb (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co skutečně pomáhá - Používání všímavosti a soucitné přítomnosti k pomoci, podpoře a povzb bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co skutečně pomáhá - Používání všímavosti a soucitné přítomnosti k pomoci, podpoře a povzb doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Co skutečně pomáhá - Používání všímavosti a soucitné přítomnosti k pomoci, podpoře a povzb