Čtení z Bible - Výběr textů ze Starého a Nového zákona

Kód: 8728762

Úplný název:

Čtení z Bible - Výběr textů ze Starého a Nového zákona (Sokol Jan): Výber textu ze Starého a Nového zákona

Autor a popis:

Sokol Jan, Vyšehrad, 288 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
278 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha obsahuje nejznámější a nejkrásnější příběhy z Bible, ale také písně, proroctví, modlitby a napomenutí. Není to ale převyprávění příběhů, s kterými se na knižních pultech můžeme setkat často a děti je rádi čtou: v této knize jde o výběr z Bible samé. Jan Sokol, významný český filosof, se snažil vybrat hlavní a známé, ale i některé neznámé příběhy, dále charakteristické, důležité a živé ukázky z ostatních biblických knih a textů. Důležitou součástí výboru jsou obrázky od Václava Sokola. Jejich hlavním úkolem je přimět čtenáře, aby o biblických příbězích přemýšleli a v příběhu hledali ještě něco víc než jen napínavou příhodu. Na konci knihy čtenář najde výkladové články Jana Sokola, v nichž se nepokouší o soustavný výklad textů, ale dává přednost jednotlivým pohledům, výkladu a vysvětlení některých důležitých biblických postojů, pojmů a rysů. Vzhledem ke všeobecnému poslání knihy nejsou zaměřeny pouze filosoficky a nábožensky, ale také věcně, historicky a společensky. Kniha není určena přímo dětem, ale všem, kteří hledají cestu k bohatství, moudrosti a kráse Bible.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čtení z Bible - Výběr textů ze Starého a Nového zákona do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čtení z Bible - Výběr textů ze Starého a Nového zákona .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čtení z Bible - Výběr textů ze Starého a Nového zákona (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čtení z Bible - Výběr textů ze Starého a Nového zákona bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čtení z Bible - Výběr textů ze Starého a Nového zákona doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křesťanství

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Křesťanství / Čtení z Bible - Výběr textů ze Starého a Nového zákona