Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka z rudolfínské Prahy

Kód: 2422824

Úplný název:

Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka z rudolfínské Prahy (Rybář Jan):

Autor a popis:

Rybář Jan, Knižní klub, 400 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jednoho podzimního dne roku 1601 je rytíř Jan Víta ze Rzavé těsně před branami Prahy unesen a poté vtažen do soukolí dramatických událostí, které započnou podivnou vraždou významného českého aristokrata a vyvrcholí neméně záhadnou smrtí Tychona Braheho, dvorního astrologa Rudolfa II. Víta se díky různým indiciím, jako jsou mapy Čech mizící z pražských šlechtických knihoven či křišťálové kostky pohozené na místech spojených se zločiny, octne na stopě spiknutí. Ale proti komu je namířeno? Napínavá renesanční detektivka z rudolfínské Prahy vychází v době, kdy je naplánováno nové prozkoumání ostatků Tychona Braheho. To pravděpodobně definitivně odpoví na otázku, jak tento dánský astrolog, astronom a alchymista skutečně zemřel.

Nahlédnout do Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka z rudolfínské Prahy Nahlédnout do Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka z rudolfínské Prahy

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka z rudolfínské Prahy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka z rudolfínské Prahy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka z rudolfínské Prahy (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka z rudolfínské Prahy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka z rudolfínské Prahy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka z rudolfínské Prahy