Cuba Libre + DVD

Kód: 7217462

Úplný název:

Cuba Libre + DVD (kol.):

Autor a popis:

Horký Petr, Náplava Miroslav,, Jota, 292 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
369 Kč (498 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kdo nezažil, nepochopí, kdo neviděl, neuvěří!
Cuba Libre není román - přesto v sobě má řadu silných příběhů. Cuba Libre není dokument - ale o životě současné Kuby se v knize dozvíte mnohem víc než ze stohu novin. Cuba Libre není ani klasický cestopis, protože při jeho čtení nebudete zdolávat vrcholy, trmácet se terénem ani zápolit s živly. Zato vám Cuba Libre řekne mnoho o tom, jak, kam a proč stojí za to cestovat.
Cuba Libre je knížka plná svobody, radosti a žízně... po životě. A někdy pochopitelně i žízně po kubánském rumu a velké životní lásce.
Petr Horký a Miroslav Náplava se na Kubu vrátili už několikrát. Nyní se s vámi o svou cestovatelskou lásku podělí způsobem jim vlastním - s plným nasazením, s řadou příběhů tak neuvěřitelných, že je přináší jenom život, s postřehy, kterých si všimne jen zkušený cestovatel nebo zvědavý kluk. A těmi autoři jsou. Jejich zážitky jsou plné smyslných žen, Ernesta Hemingwaye, hospodských příhod, komunistických absurdit, animistického náboženství, hudby a hlavně desítek kubánských osudů pestrých tak jako celý „ostrov svobody". A to, že se téměř stejně jako o Kubě dozvíte v této knize i o vztazích mezi muži a ženami, vás v tomto barevném, rozpustilém a nevázaném koktejlu „Cuba Libre" už ani nepřekvapí...
Bonus limitovaná edice tvoří příložené DVD.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cuba Libre + DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cuba Libre + DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cuba Libre + DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cuba Libre + DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cuba Libre + DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování