Cukrovka od A do Z - Co potřebujete vědět o cukrovce – jednoduše a srozumitelně

Kód: 7205746

Úplný název:

Cukrovka od A do Z - Co potřebujete vědět o cukrovce – jednoduše a srozumitelně (kol.): Co potrebujete vedet o cukrovce - jednoduše a srozumitelne

Autor a popis:

Pragma, 216 stran, jazyk - čeština, 2003

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Americká diabetická společnost Tak jako většina lidí trpících cukrovkou, setkali jste se s některými výrazy týkajícími se této nemoci, kterým jste nerozuměli, nebo jste při čtení článku v časopise nebo knihy o cukrovce narazili na téma, které pro vás bylo složité a matoucí. Tato kniha vám poskytne jednoduché, avšak hodnotné odpovědi na všechny vaše otázky, ať už cukrovkou trpíte několik let, anebo jste se o tom dozvěděli teprve nedávno. Tento zcela přepracovaný a abecedně seřazený průvodce obsahuje ty nejnovější poznatky o léčbě cukrovky, včetně nových způsobů léčby.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cukrovka od A do Z - Co potřebujete vědět o cukrovce – jednoduše a srozumitelně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cukrovka od A do Z - Co potřebujete vědět o cukrovce – jednoduše a srozumitelně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cukrovka od A do Z - Co potřebujete vědět o cukrovce – jednoduše a srozumitelně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cukrovka od A do Z - Co potřebujete vědět o cukrovce – jednoduše a srozumitelně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cukrovka od A do Z - Co potřebujete vědět o cukrovce – jednoduše a srozumitelně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Cukrovka od A do Z - Co potřebujete vědět o cukrovce – jednoduše a srozumitelně