Cvičení paměti - 95 nápaditých her a úkolů pro všechny věkové kategorie

Kód: 2492796

Úplný název:

Cvičení paměti - 95 nápaditých her a úkolů pro všechny věkové kategorie (Navarrová Angels):

Autor a popis:

Navarrová Ángels, Ikar, 136 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nápaditá příručka je určená nejen k procvičování paměti a odhalovaní jejích slabých míst, ale je vhodná i pro pobavení. Část knihy je věnována teorii - co je to mozek, z čeho se skládá, jak funguje, jaké druhy paměti máme, proces ukládání vzpomínek a stárnutí mozku. Rozebírá faktory přispívající k opotřebení paměti i její poruchy a nemoci (demence, alzheimer, infarkt) a uvádí rady, jak si paměť udržovat a zlepšovat. Hlavní část knihy obsahuje přes devadesát praktických cvičení - číselné řady, pyramidy, obrázky, doplňování a mnoho dalšího.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cvičení paměti - 95 nápaditých her a úkolů pro všechny věkové kategorie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cvičení paměti - 95 nápaditých her a úkolů pro všechny věkové kategorie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cvičení paměti - 95 nápaditých her a úkolů pro všechny věkové kategorie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cvičení paměti - 95 nápaditých her a úkolů pro všechny věkové kategorie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cvičení paměti - 95 nápaditých her a úkolů pro všechny věkové kategorie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Cvičení paměti - 95 nápaditých her a úkolů pro všechny věkové kategorie