Cvičíme s obručí (+ DVD) - 50 originálních cviků, Bavte se, zhubněte a zpevněte svaly!

Kód: 2491454

Úplný název:

Cvičíme s obručí (+ DVD) - 50 originálních cviků, Bavte se, zhubněte a zpevněte svaly! (Zamorová Christabel):

Autor a popis:

Zamorová Christabel, Ikar, 224 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Cvičení s obručí - hooping vrací do fitness programů radost z pohybu a taneční prvky. Je to originální cvičební program složený z padesáti cviků, díky nimž se dostanete do vynikající kondice, budete si připadat vyrovnaní, svěží a sexy. Kroužení obručí procvičuje a posiluje všechny svaly, zlepšuje pružnost těla, koordinaci pohybů, hbitost, vytrvalost a dodává energii. Padesátiminutové DVD.

Nahlédnout do Cvičíme s obručí (+ DVD) - 50 originálních cviků, Bavte se, zhubněte a zpevněte svaly! Nahlédnout do Cvičíme s obručí (+ DVD) - 50 originálních cviků, Bavte se, zhubněte a zpevněte svaly!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cvičíme s obručí (+ DVD) - 50 originálních cviků, Bavte se, zhubněte a zpevněte svaly! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cvičíme s obručí (+ DVD) - 50 originálních cviků, Bavte se, zhubněte a zpevněte svaly!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cvičíme s obručí (+ DVD) - 50 originálních cviků, Bavte se, zhubněte a zpevněte svaly! (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cvičíme s obručí (+ DVD) - 50 originálních cviků, Bavte se, zhubněte a zpevněte svaly! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cvičíme s obručí (+ DVD) - 50 originálních cviků, Bavte se, zhubněte a zpevněte svaly! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Cvičíme s obručí (+ DVD) - 50 originálních cviků, Bavte se, zhubněte a zpevněte svaly!