Daně z příjmů s komentářem

Kód: 7263784

Úplný název:

Daně z příjmů s komentářem (Pelc Vladimír):

Autor a popis:

Pelc Vladimír, Anag, 1056 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
686 Kč (879 Kč)
  / ks  
koupit
 

Úspěšná populárně-odborná a praktická publikace vychází ze zákona o daních z příjmů, zákona o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů a souvisejících předpisů po posledních novelizacích, tak jak nabývají účinnost pro rok 2013.
Oceňována je podrobná výkladová část k jednotlivým ustanovením daňového zákona doplněná o použitelnou judikaturu zejména Nejvyššího správního soudu a nálezy Ústavního soudu.

Změny v dani z přidané hodnoty pro rok 2013

Aktualizované vydání této publikace je mimo jiné obohaceno o nová soudní rozhodnutí a nálezy a o výkladovou část ke změnám pro rok 2013.
Ačkoliv se zdá, že k interpretačním změnám v daních z příjmů teprve dojde v návaznosti na účinnost nového občanského zákoníku a dalších úprav od roku 2014, nastávají důležité změny již pro rok 2013 v návaznosti na postupně nabíhající důchodovou reformu, např. aktuální doplňkové penzijní spoření, rozsáhlejší změny u investičních pobídek, změny vyplývající z osudu zákona o úrazovém pojištění zaměstnanců i z vládního úsporného balíčku.

Publikace Daně z příjmů s komentářem 2013 je určena především pro účetní, daňové specialisty, právníky a podnikatele, kteří se daněmi z příjmů ve své profesionální činnosti zabývají. Umožňuje plnohodnotnou orientaci v zákonech a je základem pro zvládnutí daňového systému při jeho praktické aplikaci v podnikatelské i legislativní praxi. Tato kniha z produkce nakladatelství ANAG se stala po mnoha vydáních uznávaným interpretačním standardem zákona o daních z příjmů a zákona o rezervách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Daně z příjmů s komentářem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Daně z příjmů s komentářem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Daně z příjmů s komentářem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Daně z příjmů s komentářem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Daně z příjmů s komentářem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Účetnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Účetnictví / Daně z příjmů s komentářem