Daňové zákony 2015 XXL ProFi - Komplet tištěné publikace s úplnými zněními daňových zákonů

Kód: 8936460

Úplný název:

Daňové zákony 2015 XXL ProFi - Komplet tištěné publikace s úplnými zněními daňových zákonů (kol.):

Autor a popis:

Newsletter, 168 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
97 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace pro náročné profesionální uživatele (daňové poradce, účetní, pracovníky Finanční správy, ekonomický management) - jediná tohoto typu na českém trhu: tištěná příručka + e-book + pravidelný aktualizační servis po celý rok 2015 ve dvanácti doplňcích ve formátu pdf ve shodné grafické úpravě. Včetně všech novel schválených v závěru roku 2014, právní stav 1. 1. 2015. Kvalitní bílý papír, barevné rozlišení novelizovaných pasáží, extra široký formát, přehledná úprava s výraznými orientačními prvky pro pohodlou a přesnou práci s textem, stručné komentáře novel. NOVINKY pro rok 2015: - servisní webová stránka www.danovezakony365.cz s možností volného stahování novel, e-booků, úplných znění po každé novele a informacemi o aktualitách - velkorysé místo pro vlastní poznámky přizpůsobeno pro sdílení a zpracování v mobilních zařízeních (systém White Lines)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Daňové zákony 2015 XXL ProFi - Komplet tištěné publikace s úplnými zněními daňových zákonů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Daňové zákony 2015 XXL ProFi - Komplet tištěné publikace s úplnými zněními daňových zákonů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Daňové zákony 2015 XXL ProFi - Komplet tištěné publikace s úplnými zněními daňových zákonů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Daňové zákony 2015 XXL ProFi - Komplet tištěné publikace s úplnými zněními daňových zákonů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Daňové zákony 2015 XXL ProFi - Komplet tištěné publikace s úplnými zněními daňových zákonů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Daňové zákony 2015 XXL ProFi - Komplet tištěné publikace s úplnými zněními daňových zákonů