Daňový poradce pro podnikatele 2014

Kód: 7201935

Úplný název:

Daňový poradce pro podnikatele 2014 (kol.):

Autor a popis:

Gebarowský Jiří, Skálová Jana, LINDE, 1440 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 243 Kč (1 480 Kč)
  / ks  
koupit
 

Rekodifikace soukromého práva se částečně promítla i do daňových a účetních předpisů. Publikace renomovaných autorů obsahuje nejobsáhlejší soubor daňových a účetních předpisů platných pro rok 2014, jaký u nás kdy byl vydán. Na zákony (včetně důvodových zpráv k zákonným opatřením Senátu) a vyhlášky navazují prováděcí předpisy, pokyny Ministerstva financí ČR, informace Generálního finančního ředitelství, přehledy koordinačních výborů MF ČR resp. GFŘ a Komory daňových poradců ČR od roku 1998 a přehledy judikátů ESD k daňovým předpisům.
Součástí publikace je rovněž zasvěcený a aktuální komentář nejen k prováděcí vyhlášce k zákonu o účetnictví č. 500/2002 Sb., ale například také k Jinému výsledku hospodaření v účetní závěrce za rok 2013, opravě nesprávného účtování o nákladech či výnosech, schválení účetní závěrky a rozdělení zisku, rozhodnutí o Výsledku hospodaření běžného účetního období, rozhodnutí o Jiném výsledku hospodaření minulých let, výplatě podílu na zisku společníkům, daňovým souvislostem oprav chyb, daňovým souvislostem změny účetní metody, daňovým souvislostem změny vlastního kapitálu pro nízkou kapitalizaci. Součástí tohoto komentáře jsou rovněž příklady a právní souvislosti.
Kvůli velkému rozsahu publikace neobsahuje texty zákonů o daních spotřebních, z elektřiny aj., ale pouze přehled těchto zákonů a na ně navazujících předpisů.
Tato komplexní odborná publikace je určena nejen daňovým poradcům a účetním, ale i auditorům, právníkům, soudcům a samotným podnikatelům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Daňový poradce pro podnikatele 2014 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Daňový poradce pro podnikatele 2014.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Daňový poradce pro podnikatele 2014 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Daňový poradce pro podnikatele 2014 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Daňový poradce pro podnikatele 2014 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Účetnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Účetnictví / Daňový poradce pro podnikatele 2014