Daňový řád

Kód: 8721270

Úplný název:

Daňový řád (Matyášová Lenka, Grossová Emilie Marie): s komentárem, duvodovou zprávou a a judikaturou ve znení zák. c. 30/2011 Sb.

Autor a popis:

Matyášová Lenka, Grossová Marie Emilie, Leges, 928 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
834 Kč (1 060 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Zákon č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění zákona č. 30/2011 Sb. (tzv. technické novely) nově stanoví pravidla pro správu daní. Publikace přináší ucelený výklad jednotlivých ustanovení nové právní úpravy s důrazem na jejich praktické uplatnění. Autorky upozorňují na zcela novou úpravu některých institutů a poukazují na možné dopady jejich aplikace. Vycházejí při tom z vlastních praktických zkušeností z oblasti daňové správy, ve které působily více než deset let.

Komentář je doplněn důvodovou zprávou a citacemi ze související judikatury. Pro větší přehlednost vybraly autorky pouze tu judikaturu k zákonu č. 337/1992 Sb., o správě daní a poplatků, která je aplikovatelná i v podmínkách daňového řádu.

Cílem publikace je usnadnit orientaci v novém právním předpise široké veřejnosti, a to jak správcům daně v jejich každodenní činnosti, tak i daňovým poradcům, daňovým subjektům, které se s problematikou správy daní setkávají při plnění svých daňových povinností, a jejich právním zástupcům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Daňový řád do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Daňový řád.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Daňový řád (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Daňový řád bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Daňový řád doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Účetnictví