Dárky s kořením z mojí zahrady - Kreativní nápady na celý rok

Kód: 2475372

Úplný název:

Dárky s kořením z mojí zahrady - Kreativní nápady na celý rok (Krasemann Barbara): Kreativní nápady na celý rok

Autor a popis:

Krasemann Barbara, Grada, 128 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Vášnivá zahradnice Barbara Krasemann nasbírala za 25 let strávených na své rozlehlé zahradě o 8500 m2 obrovské množství poznatků. V této knize představuje své vlastní recepty a nápady, a v její zahradě snad není jediná rostlina, kterou by neproměnila v lahůdku nebo výrobek užitečný pro tělo a duši. Každé rostlině je věnována dvoustrana, kde je popsán přesný postup a pro lepší názornost je připojen obrazový doprovod. Takto zpracované suroviny vypadají přímo skvěle a nabízejí se zároveň jako výborný dárek. Podle autorčiných návodů si tak můžete připravit různé aromatizované soli, koření do polévky nebo na grilování, pesta na těstoviny, bylinkové čaje, rozmanité přísady a ochucovadla, krásně naaranžované však mohou také posloužit jako dekorace do bytu či jej osvěžit svou vůní. Nanejvýš vhodná knížka pro všechny, kdo hledají inspiraci kolem sebe pro zhotovení krásných věcí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dárky s kořením z mojí zahrady - Kreativní nápady na celý rok do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dárky s kořením z mojí zahrady - Kreativní nápady na celý rok.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dárky s kořením z mojí zahrady - Kreativní nápady na celý rok (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dárky s kořením z mojí zahrady - Kreativní nápady na celý rok bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dárky s kořením z mojí zahrady - Kreativní nápady na celý rok doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Dárky s kořením z mojí zahrady - Kreativní nápady na celý rok