Dcery pana Darcyho

Kód: 7335206

Úplný název:

Dcery pana Darcyho (Astonová Elizabeth):

Autor a popis:

Astonová Elizabeth, Leda, 416 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
191 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nejoblíbenější román anglické klasické literatury, Pýcha a předsudek Jane Austenové, končí - jak jinak - svatbou. Vděční čtenáři, sdružení v literárních společnostech, často o jeho příběhu iniciativně přemýšlejí: „Jak to bylo dál? Žila Elizabeth se svým Darcym opravdu pak šťastně až do smrti?“ A tu se chápe pera současná britská spisovatelka Elizabeth Astonová, přikouzlí Darcyovým početnou rodinu a mapuje osudy jejích členů.
Ocitáme se pak v Londýně roku 1818. V Evropě po Napoleonovi vládne znovu mír, nastává jiná doba, staré konvence ustupují odvážným myšlenkám nového století. Do města, kde právě začíná tradiční jarní společenská sezóna, přijíždí z venkovského panství k příbuzným pět mladých Darcyových dcer. Jak obstojí ve víru plesů, návštěv, nových známostí, ve spleti intrik, klevet a nezvyklých složitých vztahů, když rodiče dlí v cizině a oporu je třeba hledat hlavně ve vlastním rozumu a citu?

Na světě už existuje několik tisíc napodobitelů a pokračovatelů Jane Austenové, ale jediné Elizabeth Astonové (nomen omen) se dostalo kritického uznání - a to právě za její román Dcery pana Darcyho, jenž se stal rovněž světovým bestsellerem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dcery pana Darcyho do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dcery pana Darcyho.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dcery pana Darcyho (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dcery pana Darcyho bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dcery pana Darcyho doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Dcery pana Darcyho