Dědictví - 2. vydání

Kód: 7303698

Úplný název:

Dědictví - 2. vydání (Kay Susan):

Autor a popis:

Kay Susan, Domino, 500 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Román Susan Kay líčí dramatické životní osudy anglické královny Alžběty I., druhorozené dcery nechvalně proslulého Jindřicha VIII. a jeho druhé manželky Anny Boleynové. Anna svého manžela porodem dcery nevýslovně zklamala a nakonec za své provinění skončila u popravčího špalku. Měla pověst proradné čarodějky a její dcera nesla toto stigma po celý život.
Alžběta zdědila po matce uhrančivý půvab a po otci charisma a vysokou inteligenci, ale i překvapivě tvrdou a nevypočitatelnou povahu. Usilovala o ni řada mužů, ale Alžběta odhodlaně bránila své výsadní postavení královny a odmítala se o svou moc s kýmkoli dělit. Opravdové city chovala jen ke své zemi - kvůli Anglii byla ochotna postavit se největším evropským panovníkům, vyhrožovat jim, spřádat neuvěřitelné intriky a dávat v sázku nejen své osobní štěstí, ale i holý život.
Susan Kay je vynikající vypravěčka a mezi čtenáři si zasloužila titul „královna historických románů“. Na stránkách Dědictví rozehrává brilantní dialogy historických postav a líčí poměry u anglického královského dvora šestnáctého století tak přesvědčivě, že se čtenář rád nechává strhnout napětím a atmosférou doby dávno minulé.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dědictví - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dědictví - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dědictví - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dědictví - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Dědictví - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány