Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk

Kód: 7235430

Úplný název:

Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk (Čornej Petr): Stredovek a raný novovek

Autor a popis:

Čornej Petr, SPN - pedagogické nakladatelství a.s., 160 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (211 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace je druhým dílem čtyřdílné řady učebnic pro čtyřletá gymnázia. Je zpracována podle osnov pro čtyřletá gymnázia. Uplatní se ale i na dalších typech škol, neboť v učebnicích je graficky odlišen základní výklad od rozšiřujícího textu. Vzhledem k rozvržení učiva s důrazem na nové dějiny umožňuje i dobrou přípravu ke studiu na V.Š. humanitního typu. Podstatnou kvalitou řady je její nepřetíženost fakty a především paralelně vedený výklad obecných i národních dějin od nejstarších dob po současnost. Učebnice obsahují bohatý obrazový materiál, početné dějepisné mapy a náležitý didaktický aparát.Pro nižší ročníky víceletých gymnázií doporučujeme obdobnou řadu pro primu až kvartu. Pro každý ročník je určena rovněž jen jedna učebnice. K těmto učebnicím jsou vydány i pracovní sešity. Informace o nich najdete v nabídce pro Z.Š. Všechny tyto učebnice mají schvalovací doložku MŠMT ČR.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk