Dějiny hudby

Kód: 7225393

Úplný název:

Dějiny hudby (Navrátil Miloš): Prehled Evropsých dejiny hudby 2. vydání

Autor a popis:

Navrátil Miloš, MONTANEX, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
321 Kč (367 Kč)
  / ks  
koupit
 

Populární učebnice, určená především konzervatořím, pedagogickým a kulturně historickým fakultám, a středním školám pedagogického zaměření, ale i gymnáziím nebo lidem, kteří si chtějí udělat základní přehled o vývoji hudby, vychází již potřetí. A to na četné žádosti hudební veřejnosti. O čem to svědčí?

O tom, že především rozsahem a způsobem zpracování je na našem knižním trhu ojedinělá. Autor se brilantně vyhnul přehuštění textu fakty a metodické roztříštěnosti. Naopak pečlivou pozornost věnoval obsahové i vizuální přehlednosti a důslednému uvádění informací do širších souvislostí jak se společenským vývojem, tak i s dalšími uměleckými odvětvími jednotlivých časových etap. Vychází z toho, že hudba je přirozenou součástí vývoje lidstva. a tímto přístupem se mu podařilo dosáhnout srozumitelnosti a snadné pochopitelnosti textu.

Knihu doplňuje na padesát černobílých fotografií výtvarných děl charakterizujících jednotlivá období, ke stovce ukázek notových záznamů nejvýznamnějších hudebních děl a přehledný jmenný rejstřík. To všechno jsou důvody, proč je kniha M. Navrátila stále žádaná..
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dějiny hudby do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dějiny hudby.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dějiny hudby (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dějiny hudby bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dějiny hudby doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Dějiny hudby