Dejte dětem pokoj! - Inspirativní průvodce zařizováním dětských pokojů

Kód: 2043687

Úplný název:

Dejte dětem pokoj! - Inspirativní průvodce zařizováním dětských pokojů (Vokřálová Andrea): Inspirativní pruvodce zarizováním detských pokoju

Autor a popis:

Vokřálová Andrea, Mladá Fronta, 128 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Zařizujete dětský pokoj a rádi byste se někde inspirovali? Hledáte tipy, jaký vybrat nábytek, jaké zvolit barvy či dekorace? Jak postupovat při zařizování pokoje pro jedno dítě a jak společného pokoje pro sourozence? Autorkou této knihy je interiérová designérka, která se mimo jiné podílela na bytových proměnách v pořadu Bydlení je hra. V první části představuje své konkrétní realizace dětských pokojů. Čtenáři budou moct nahlédnout do celého procesu vzniku návrhu, seznámí se s příběhy pokojů - jak s původními představami zadavatelů, tak s výslednými autorčinými návrhy. Druhá část knihy slouží jako průvodce a rádce, který upozorňuje na důležité zásady i úskalí při zařizování - od rozvržení místnosti, volby barev a materiálů až po výběr dekorací. Dozvíte se, co by v pokoji nemělo chybět i na čem se nevyplatí šetřit. V knize naleznete též množství odkazů na zajímavé výrobce a obchody. Tento praktický průvodce je určen rodičům i všem, kdo se zajímají o interiérový design.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dejte dětem pokoj! - Inspirativní průvodce zařizováním dětských pokojů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dejte dětem pokoj! - Inspirativní průvodce zařizováním dětských pokojů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dejte dětem pokoj! - Inspirativní průvodce zařizováním dětských pokojů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dejte dětem pokoj! - Inspirativní průvodce zařizováním dětských pokojů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dejte dětem pokoj! - Inspirativní průvodce zařizováním dětských pokojů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Dejte dětem pokoj! - Inspirativní průvodce zařizováním dětských pokojů