Dekorace do zahrady - Inspirativní aranžmá pro každé roční období

Kód: 2475425

Úplný název:

Dekorace do zahrady - Inspirativní aranžmá pro každé roční období (Balsfulland Gabi): Inspirativní aranžmá pro každé rocní období

Autor a popis:

Balsfulland Gabi, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Velice inspirativní kniha, která musí nadchnout každého, kdo chce mít zahradu krásnější. Na výrobu dekorativních doplňků přitom stačí běžně dostupný materiál - dřevo, plech, staré hrnce či konvičky, dráty, kameny, sklo, suché plody, vyřazené kuchyňské náčiní, prkénka atd. S trochou šikovnosti vytvoříte vkusné a většinou i praktické předměty, a dokonce sestavíte celá aranžmá, která zkrášlí i ten nejošklivější kout v každém ročním období. Ze zobrazených příkladů si určitě vyberete i vy, přičemž se v doprovodných krátkých, přesto výstižných textech dozvíte, jaký materiál použít, jak postupovat při výrobě dekorací, kam a jak je umístit nebo ošetřovat, jakým barvám dát přednost, jaké zásady při aranžmá zachovávat a spoustu jiných užitečných rad.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dekorace do zahrady - Inspirativní aranžmá pro každé roční období do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dekorace do zahrady - Inspirativní aranžmá pro každé roční období.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dekorace do zahrady - Inspirativní aranžmá pro každé roční období (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dekorace do zahrady - Inspirativní aranžmá pro každé roční období bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dekorace do zahrady - Inspirativní aranžmá pro každé roční období doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Dekorace do zahrady - Inspirativní aranžmá pro každé roční období