Démanty noci - Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě

Kód: 2042393

Úplný název:

Démanty noci - Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě (Lustig Arnošt): Uchvacující hrdinství mladých lidí tvárí v tvár kruté realite.

Autor a popis:

Lustig Arnošt, Mladá fronta, 192 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě
Soubor povídek, které nedávno zesnulý autor napsal na základě svých válečných prožitků a vydal v Mladé frontě již v roce 1958. Démanty noci také v roce 1964 zfilmoval režisér Jan Němec a Arnošt Lustig spolupracoval na scénáři. Tato kniha patří k vrcholům Lustigovy tvorby, byla přeložena do několika jazyků.
Autorovi se v Démantech noci podařilo zachytit mladé hrdiny uprostřed kruté doby, kteří si ovšem zachovávají lidskou důstojnost. Ukazuje nám ony záblesky démantů čistých srdcí v temnu noci všeobecné beznaděje, což je téma aktuální i dnes. Neboť stále jde v životě o to samé - o vítězství lidskosti nad lhostejností, statečnosti nad zbabělostí a naděje nad rezignací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Démanty noci - Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Démanty noci - Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Démanty noci - Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Démanty noci - Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Démanty noci - Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Démanty noci - Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě