Demografický vývoj a typologie českého venkova v kontextu prostorových souvisl.

Kód: 7478733

Úplný název:

Demografický vývoj a typologie českého venkova v kontextu prostorových souvisl. (Klufová Renáta):

Autor a popis:

Klufová Renáta, Wolters Kluwer, 276 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
353 Kč (420 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Autorka se dlouhodobě zabývá problematikou venkova. Její dosavadní publikační činnost dokládá široký záběr a podrobnou znalost venkovského prostředí. Venkov chápe jako prostor, v němž se střetávají různorodé vlivy a tendence, které se podílejí na jeho historickém, sociálním a kulturním vývoji a utvářejí jeho současný rozvojový potenciál. Vlastní typologické vymezení obcí bezesporu přispěje do rozsáhlé a stále pokračující diskuze o vývojových tendencích českého venkova. Vypracovaná typologie potvrdila předpoklad významu velikosti obce a geografické polohy pro diferenciaci obcí. Úvahy o dalším rozvoji venkova jsou věcné a zasvěcené. Obrazové přílohy publikaci vhodně doplňují, takže bude užitečná nejen pro zájemce o venkov, ale i pro studenty a případně řídící sféru.
Z recenze prof. PhDr. Ing. Věry Majerové, CSc.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Demografický vývoj a typologie českého venkova v kontextu prostorových souvisl. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Demografický vývoj a typologie českého venkova v kontextu prostorových souvisl..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Demografický vývoj a typologie českého venkova v kontextu prostorových souvisl. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Demografický vývoj a typologie českého venkova v kontextu prostorových souvisl. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Demografický vývoj a typologie českého venkova v kontextu prostorových souvisl. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Demografický vývoj a typologie českého venkova v kontextu prostorových souvisl.