Den bez masa / Meat Free Monday - S předmluvou Paula, Stelly a Mary McCartneyových

Kód: 7391604

Úplný název:

Den bez masa / Meat Free Monday - S předmluvou Paula, Stelly a Mary McCartneyových (kol.): S predmluvou Paula, Stelly a Mary McCartneyových

Autor a popis:

McCartneyovi Paul, Stella a Mary, SLOVART, 240 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

V roce 2009 zahájili Paul, Stella a Mary McCartneyovi kampaň Bezmasé pondělí (může to však klidně být třeba pátek). Jednoduchým způsobem nám ukazují, jaký význam má snížení spotřeby masa pro ochranu životního prostředí i naše zdraví, a usnadňují nám dodržování jednoho bezmasého dne v týdnu. Kuchařka obsahuje jídelníček na 52 týdnů v roce - dva hlavní recepty plus čtyři další nápady na každý bezmasý den. Najdete v ní recepty na svěží jarní polévky, nápadité letní saláty, chutné podzimní zapékané pokrmy i sytá zimní dušená jídla, budou vás lákat třeba lívance s dýní, sicilské těstoviny s květákem, mexický kukuřičný koláč, teplý sendvič s mozzarellou nebo muffiny s cibulí a ořechy. Do kuchařky přispěli recepty nejenom Paul a Stella McCartneyovi, ale i další slavné osobnosti a šéfkuchaři zapojení do kampaně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Den bez masa / Meat Free Monday - S předmluvou Paula, Stelly a Mary McCartneyových do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Den bez masa / Meat Free Monday - S předmluvou Paula, Stelly a Mary McCartneyových.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Den bez masa / Meat Free Monday - S předmluvou Paula, Stelly a Mary McCartneyových (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Den bez masa / Meat Free Monday - S předmluvou Paula, Stelly a Mary McCartneyových bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Den bez masa / Meat Free Monday - S předmluvou Paula, Stelly a Mary McCartneyových doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Den bez masa / Meat Free Monday - S předmluvou Paula, Stelly a Mary McCartneyových