Den po Roswellu - Záhadné technologie, tajné služby a studená válka

Kód: 7252554

Úplný název:

Den po Roswellu - Záhadné technologie, tajné služby a studená válka (Corso Philip J.): Svedectví plukovníka US Army

Autor a popis:

Corso Philip J., PRÁH, 284 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
264 Kč (330 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Svědectví plukovníka US Army O tzv. roswellském incidentu - záhadných událostech, které se staly v červenci roku 1947 nedaleko města Roswellu v Novém Mexiku, bylo napsáno mnoho publikací. Tato je však výjimečná. Její autor, plukovník Philip J. Corso, působil v Oddělení pro zahraniční technologie a armádního výzkumu a vývoje. V této pozici měl přístup k dokumentům o havárii v Roswellu včetně informací od 509. letecké jednotky, která získala vrak létajícího disku. Corso popisuje jednak samotnou roswellskou událost, jednak její následky a zaměřuje se na oficiální i neoficiální vládní a vojenskou politiku, která se v podobě utajovaných informací a zveřejňovaných dezinformací okamžitě rozběhla a významně ovlivňovala další události v období studené války. Verzi o UFO v Roswellu můžeme i nemusíme věřit, tato kniha nás však rozhodně donutí se vážně zamyslet. Zvláště nyní, kdy US Air Force odtajnilo tzv. Modrou knihu, tedy veškeré informace o UFO. Veškeré... S výjimkou Roswellu! - Co získala a co dodnes tají americká armáda? - Roswell a nové technologie. - Strategické plánování „po Roswellu“. - Roswell a studená válka. - Informace a desinformace. - Bude jednou potřeba bránit celou naši Zemi?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Den po Roswellu - Záhadné technologie, tajné služby a studená válka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Den po Roswellu - Záhadné technologie, tajné služby a studená válka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Den po Roswellu - Záhadné technologie, tajné služby a studená válka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Den po Roswellu - Záhadné technologie, tajné služby a studená válka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Den po Roswellu - Záhadné technologie, tajné služby a studená válka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Den po Roswellu - Záhadné technologie, tajné služby a studená válka