Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Švarc)

Kód: 6948083

Úplný název:

Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Švarc) (Landsman Dominik):

Autor a popis:

Landsman Dominik, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
197 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisoval zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr se ocitá na rodičovské dovolené a pouští se do lítého boje o zachování rodinného blaha. Každý synkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, které se neváhá černohumorně komentovat. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi autor přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.

délka nahrávky: 5 hodin 58 minut

interpret: Filip Švarc
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Švarc) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Švarc).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Švarc) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Švarc) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Švarc) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Humor, satira / Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Švarc)