Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva

Kód: 6948083

Úplný název:

Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva (Landsman Dominik):

Autor a popis:

Landsman Dominik, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
202 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 14.12.2016 dopoledne. 
 

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisoval zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr se ocitá na rodičovské dovolené a pouští se do lítého boje o zachování rodinného blaha. Každý synkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, které se neváhá černohumorně komentovat. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi autor přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.

délka nahrávky: 5 hodin 58 minut

interpret: Filip Švarc
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva