Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti

Kód: 2492656

Úplný název:

Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti (Landsman Dominik):

Autor a popis:

Landsman Dominik, Ikar, 200 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trabli a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti (hodnotilo 5 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Humor, satira / Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti