Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy - Konečně českej deník! :–)

Kód: 2475781

Úplný název:

Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy - Konečně českej deník! :–) (Ciprová Oldřiška, Němcová Lenka):

Autor a popis:

Ciprová Oldřiška, Němcová Lenka, Grada, 112 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Tento super deník s akčními ilustracemi je úžasný v tom, že není jen jeden, ale jsou hned dva - holky Olivie a kluka Olivera, což jsou skoro devítiletá dvojčata. Jasně se ukazuje, že holka má prostě úplně jiný pohled na svět než kluk, už jaksi od přírody. I když je ségra „tupka“ a občas to její krákání není k vydržení, a i když je brácha „smradlavej pitomeček“, přece jen jsou chvíle, kdy oba musí táhnout za jeden provaz.
Ne každý si vede deník a ne každý je rád, když si ho vést musí. Oliver a Olivie dostali od paní psycholožky za úkol, aby si takový deník vedli a pravidelně si tam psali všechno, co je napadne. Vzhledem k tomu, že Olivie je vzorná školačka, vrhne se do úkolu s nadšením. Na rozdíl od bráchy Olivera „kterej je úplně tupej“. Oba od maminky dostanou sešit a oba si tam dobrovolně, nebo pod nátlakem, začínají psát různé příhody nejen ze školy. A že mají čerství třeťáci zážitků fůru, to se rozumí samo sebou.
Třeba když třídní Měchotka vyvádí a ječí jako na lesy nebo když se maminka rozhodne udělit sourozencům „otravné“ hodinové kázání. A co teprve „veleakční“ oslava narozenin!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy - Konečně českej deník! :–) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy - Konečně českej deník! :–) .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy - Konečně českej deník! :–) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy - Konečně českej deník! :–) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy - Konečně českej deník! :–) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti do 10 let

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Beletrie pro děti do 10 let / Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy - Konečně českej deník! :–)