Deprese jako řeč unavené duše - Cesty z temné noci duše

Kód: 7336666

Úplný název:

Deprese jako řeč unavené duše - Cesty z temné noci duše (kol.):

Autor a popis:

Kol., Fontána, 318 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
272 Kč (388 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Autor zkoumá psychodynamiku deprese. Tato dynamika probíhá podle velmi jednoduchého vzorce rozporu mezi vlastním očekáváním a subjektivní realitou. Může to být manželství, které spěje k rozvratu, kopec viny nebo ztráta perspektivy v zaměstnání. Kromě těchto individuálních témat se však autor věnuje i kolektivním faktorům: hektice dnešní doby, tlaku inovací, komplexnosti moderního života, rozpadu společenských struktur a "individualizaci" naší společnosti. Dahlke ukazuje, jak můžeme ze svého stínu vysvobodit své podvědomé představy a jak se můžeme zbavovat starých struktur. Praktická cvičení nám pomohou uvolnit zablokovanou životní energii, získat půdu pod nohama a opět začít aktivně utvářet svůj život.

MUDr. Ruediger Dahlke (* 1951) vystudoval medicínu v Mnichově. Dále absolvoval odbornou přípravu lékaře přírodního léčitelství a psychoterapeuta, vystudoval také homeopatii. Od roku 1978 aktivně působí jako regresní a reinkarnační terapeut a lékař specializující se na půst. Jako autor, přednášející a vedoucí seminářů se stal jednou z nejvýznamnějších osobností v oblasti psychosomatické medicíny a hnutí za zdravý život. Ve spolupráci se svou manželkou Margit vede léčitelské centrum v dolnobavorském Johanniskirchenu. Napsal knihy Nemoc jako řeč dětské duše, Nemoc jako řeč ženské duše a další. Jeho knihy vyšly ve více než 180 překladech do 24 řečí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deprese jako řeč unavené duše - Cesty z temné noci duše do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deprese jako řeč unavené duše - Cesty z temné noci duše.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deprese jako řeč unavené duše - Cesty z temné noci duše (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deprese jako řeč unavené duše - Cesty z temné noci duše bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deprese jako řeč unavené duše - Cesty z temné noci duše doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Deprese jako řeč unavené duše - Cesty z temné noci duše