Deset let Listiny základních práv a svobod v právním řádu České republiky a Slovenské repu

Kód: 2012749

Úplný název:

Deset let Listiny základních práv a svobod v právním řádu České republiky a Slovenské repu (Dančák Břetislav):

Autor a popis:

Dančák Břetislav, Masarykova univerzita - Vydavatelství, 248 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
146 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sborník z konference, která se konala při příležitosti deseti let existence Listiny základních práv a svobod. Podstatnou část sborníku tvoří příspěvky, které nakonferenci přímo zazněly. Listina je však natolik důležitým dokumentem, že editoři této publikace považovali za vhodné neodmítnout a zařadit také texty dalších autorů, což by mělo debatu na toho téma ještě víc obohatit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deset let Listiny základních práv a svobod v právním řádu České republiky a Slovenské repu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deset let Listiny základních práv a svobod v právním řádu České republiky a Slovenské repu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deset let Listiny základních práv a svobod v právním řádu České republiky a Slovenské repu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deset let Listiny základních práv a svobod v právním řádu České republiky a Slovenské repu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deset let Listiny základních práv a svobod v právním řádu České republiky a Slovenské repu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Deset let Listiny základních práv a svobod v právním řádu České republiky a Slovenské repu