Detektiv v nás - Případy k rozlousknutí, 58 případů s otevřeným koncem

Kód: 2425500

Úplný název:

Detektiv v nás - Případy k rozlousknutí, 58 případů s otevřeným koncem (Dedopulos Tim):

Autor a popis:

Dedopulos Tim, Universum, 304 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Máte postřeh, smysl pro detail a dedukci jako Sherlock? Myslíte si, že autorům detektivek vidíte pod prsty a vraha odhalíte už v druhé kapitole? Přesvědčte se o tom! Tahle padesátka minipříběhů s otevřeným koncem (a nádavkem ještě pár zapeklitějších případů pro pokročilé) nabízí ideální testovací materiál. Příběhy jsou psané lehkou vtipnou formou a potěší jak drsné Phily Marlowy, tak křehké slečny Marplové. Každý příběh je doprovázen vtipnými ilustracemi, užitečnými radami a indiciemi a na konci knihy naleznete řešení – která zajisté nebudete potřebovat!
 


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Detektiv v nás - Případy k rozlousknutí, 58 případů s otevřeným koncem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Detektiv v nás - Případy k rozlousknutí, 58 případů s otevřeným koncem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Detektiv v nás - Případy k rozlousknutí, 58 případů s otevřeným koncem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Detektiv v nás - Případy k rozlousknutí, 58 případů s otevřeným koncem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Detektiv v nás - Případy k rozlousknutí, 58 případů s otevřeným koncem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Detektiv v nás - Případy k rozlousknutí, 58 případů s otevřeným koncem