Děti, které přežily Mengeleho - Zpověď dvojčat Evy a Miriam

Kód: 2475443

Úplný název:

Děti, které přežily Mengeleho - Zpověď dvojčat Evy a Miriam (Korová Eva Mozes): Zpoved dvojcat Evy a Miriam

Autor a popis:

Mozesová Korová Eva, Rojanyová Buccieriová Lisa,, Grada, 240 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
237 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Evě Mozes bylo deset let, když byla se svou rodinou poslána do Osvětimi. Zatímco její rodiče a dvě starší sestry byli posláni do plynových komor, Evu a její dvojče Miriam si vybral coby pokusné objekty muž, který byl znám jako Anděl smrti - Dr. Josef Mengele. Dívky byly podrobeny sadistickým medicínským experimentům a musely každodenně bojovat o svůj život. V tomto neuvěřitelném příběhu, který sepsala samotná oběť děsivých událostí, jsou čtenáři svědky dětské odolnosti proti mimořádnému zlu. Eva byla například vystavena infekci, u níž Mengele věřil, že bude smrtelná, a bude pak moci provést pitvu i na Miriam, která měla sloužit jako "srovnávací vzorek". Přežila - a dodnes neví, jaké onemocnění to bylo. Po osvobození tábora sestry založily skupinu, která podporovala bývalé oběti Mengeleho experimentů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Děti, které přežily Mengeleho - Zpověď dvojčat Evy a Miriam do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Děti, které přežily Mengeleho - Zpověď dvojčat Evy a Miriam .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Děti, které přežily Mengeleho - Zpověď dvojčat Evy a Miriam (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Děti, které přežily Mengeleho - Zpověď dvojčat Evy a Miriam bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Děti, které přežily Mengeleho - Zpověď dvojčat Evy a Miriam doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie válek

 
Knihkupectví / Military / Historie válek / Děti, které přežily Mengeleho - Zpověď dvojčat Evy a Miriam