Detoxikace pro dlouhý život - Praktický průvodce pro odstranění toxických látek

Kód: 7387698

Úplný název:

Detoxikace pro dlouhý život - Praktický průvodce pro odstranění toxických látek (Frej David): Praktický pruvodce pro odstranení toxických látek

Autor a popis:

Frej David, Triton, 176 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

V historii lidstva není detoxikace ničím neznámým, ovšem dnes se více než v minulosti stává podstatnou součástí prevence a léčby chronických nemocí. V současné době se zvyšuje počet lidí trpících srdečně-cévními chorobami, alergiemi, rakovinou i depresemi vznikajícími v důsledku hektického životního stylu, špatné životosprávy a škodlivin kolem nás. Detoxikací se tělo zbavuje jedovatých látek (toxinů), s její pomocí lze docílit očisty celého těla. Detoxikace také stimuluje samoléčebné schopnosti organismu. Její výsledky mohou být opravdu ohromující. Správně provedená detoxikace harmonizuje organismus, navozuje pocit zdraví, dodává energii a zbavuje negativního myšlení. V knize se dozvíte, - co detoxikace znamená, - co jsou škodliviny a kde se nacházejí, - jak u detoxikace postupovat, - o detoxikaci u dětí, - jaké existují detoxikační byliny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Detoxikace pro dlouhý život - Praktický průvodce pro odstranění toxických látek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Detoxikace pro dlouhý život - Praktický průvodce pro odstranění toxických látek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Detoxikace pro dlouhý život - Praktický průvodce pro odstranění toxických látek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Detoxikace pro dlouhý život - Praktický průvodce pro odstranění toxických látek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Detoxikace pro dlouhý život - Praktický průvodce pro odstranění toxických látek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Detoxikace pro dlouhý život - Praktický průvodce pro odstranění toxických látek