Deus Ex - Černé světlo

Kód: 2690436

Úplný název:

Deus Ex - Černé světlo (Swallow James):

Autor a popis:

Swallow James, BARONET, 320 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
244 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Zbrusu nový oficiální román ze série Deus Ex, popisující události mezi hrami Deus Ex: Human Revolution a novou Deus Ex: Mankind Divided.

Píše se rok 2029 a příslib nového věku lidských augmentací se zhroutil v ničivé „augokalypse“, katastrofě, rozpoutané klikou tajemných uzurpátorů moci. Miliony kyberneticky vylepšených lidí prodělaly devastující psychotický záchvat.
Když se vylepšený bývalý policista a bývalý pracovník ochranky Adam Jensen po incidentu probudí v naprosto změněném světě, má ve vzpomínkách velké mezery a spoustu podezření vůči všemu a vůči všem. Snaží se proto svůj život kousek po kousku znovu poskládat v nové realitě, v níž se „augové“ stali terčem nenávisti, strachu a diskriminace.
Temné síly, které za augokalypsou stojí, se nyní znovu stahují a snaží se prostřednictvím teroru a zastrašování změnit vývoj. Aby Jensen našel odpovědi, jež hledá, a lidi, kteří zničili všechno, co znal, musí se vrátit až k popelu své minulosti, znovu kontaktovat staré spojence a riskovat všechno jen proto, aby odhalil smrtící spiknutí – je ale možné vyjít s pravdou na světlo ve světě, ovládaném tajemstvími?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deus Ex - Černé světlo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deus Ex - Černé světlo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deus Ex - Černé světlo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deus Ex - Černé světlo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deus Ex - Černé světlo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé