Deutsch für deinen Job - Němčina pro řemesla a služby - učebnice + CD

Kód: 7238889

Úplný název:

Deutsch für deinen Job - Němčina pro řemesla a služby - učebnice + CD (kol.):

Autor a popis:

FRAUS, 152 stran, jazyk - němčina, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
270 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Učebnice Deutsch für deinen Job je určena všem, kteří používají němčinu v rámci své profese. Doporučujeme ji studentům a učňům středních odborných škol a učilišť i zaměstnancům specializovaných firem a řemeslníkům, kteří se ve své praxi potřebují dorozumět v němčině. Učebnici mohou velmi dobře využít také řemeslníci, živnostníci a technický a dílenský personál ve firmách. Studenti si velmi svižně zopakují úroveň A1 podle SERR a dále ji budou postupně rozšiřovat na úroveň A2. Učebnice obsahuje patnáct výukových jednotek a tři testovací lekce. Každá výuková jednotka staví studenta do centra nejrůznějších komunikačních situací z mimopracovního i pracovního prostředí a seznamuje je s nejdůležitějšími aspekty komunikace v německém jazyce. moderní barevný layout učebnice spolu s bohatým fotografickým materiálem jednoduše, systematicky a přehledně prezentovaná gramatika Každá lekce učebnice Deutsch für deien Job obsahuje průměrně 65 slov určených k aktivnímu osvojení, tj. v průběhu práce s knihou to znamená rozšíření slovní zásoby o cca 1000 nových lexikálních jednotek. Předpokládá se výchozí znalost základní slovní zásoby v rozsahu cca 500 slov. Do učebnice je vloženo audio CD se záznamem všech poslechových cvičení a textů. Transkripce poslechových textů, přehled slovní zásoby po lekcích, abecední německo-český slovník a přehled probraných nepravidelných sloves jsou také součástí knihy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deutsch für deinen Job - Němčina pro řemesla a služby - učebnice + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deutsch für deinen Job - Němčina pro řemesla a služby - učebnice + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deutsch für deinen Job - Němčina pro řemesla a služby - učebnice + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deutsch für deinen Job - Němčina pro řemesla a služby - učebnice + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deutsch für deinen Job - Němčina pro řemesla a služby - učebnice + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Deutsch für deinen Job - Němčina pro řemesla a služby - učebnice + CD