Development of Test Baterries for Diagnostics of Motor Laterality Manifestation

Kód: 2462285

Úplný název:

Development of Test Baterries for Diagnostics of Motor Laterality Manifestation (Musálek Martin):

Autor a popis:

Musálek Martin, Karolinum, 250 stran, jazyk - angličtina, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
205 Kč (260 Kč)
  / ks  
koupit
 

Cílem této knihy je podat informace k lepšímu pochopení fenoménu laterality i jeho diagnostiky. Veškeré informace jsou předkládány s ohledem na validizaci nových diagnostických metod určujících motorické projevy laterality u adolescentů a dospělých ve věku od 18 do 60 let a dětí od 8 do 10 let. Kromě toho je v této monografii také navržen nový možný přístup k určení laterality horní končetiny pomocí vztahu mezi mozečkovou dominancí a výkonností ruky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Development of Test Baterries for Diagnostics of Motor Laterality Manifestation do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Development of Test Baterries for Diagnostics of Motor Laterality Manifestation.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Development of Test Baterries for Diagnostics of Motor Laterality Manifestation (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Development of Test Baterries for Diagnostics of Motor Laterality Manifestation bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Development of Test Baterries for Diagnostics of Motor Laterality Manifestation doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Development of Test Baterries for Diagnostics of Motor Laterality Manifestation