Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna

Kód: 7345353

Úplný název:

Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna (Perušičová Jindřiška):

Autor a popis:

Perušičová a kolektiv Jindřiška, MAXDORF, 148 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
136 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Diabetes mellitus 2. typu patří k nejzávažnějším zdravotním problémům současnosti, jak z hlediska mortality, tak s ohledem na náklady vynakládané na zdravotní péči. K naléhavosti celého stavu však přispívá zejména skutečnost, že u velké části nemocných je DM2 provázen rovněž dyslipidemií a hypertenzí, tedy dalšími stavy podstatně zkracujícími očekávanou délku života a snižujícími kvalitu života.
Velkým problémem výše uvedených stavů je jak jejich epidemický charakter, tak tendence k samovolnému zhoršování. Jinými slovy, čím později začneme nemocného účinně léčit, tím menší bude výsledný efekt léčby.
Moderní medicína naštěstí vyvíjí velmi účinné terapeutické postupy, ty však pacientům přinesou užitek jen v rukou lékaře, který dobře chápe problematiku těchto stavů, včetně souvislostí mezi nimi.
Nová publikace z edice Současná diabetologie přináší nejmodernější poznatky ve velmi dobře srozumitelné formě, která nepochybně osloví jak diabetology, tak internisty dalších specializací a jistě i všeobecné praktické lékaře.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna