Diagnostika narušené komunikační schopnosti u dospělých

Kód: 2620364

Úplný název:

Diagnostika narušené komunikační schopnosti u dospělých (kol.):

Autor a popis:

Lechta Viktor, Cséfalvay Zsolt, Portal, 232 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
366 Kč (479 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace se věnuje diagnostice nejčastějších druhů narušené komunikační schopnosti, se kterými se profesionálové, především z řad logopedů, setkávají u dospělých.

V úvodních kapitolách je vymezen fenomén narušená komunikační schopnost a specifika jejího diagnostikování. Každý druh narušené komunikační schopnosti je nejprve prezentován v jeho základní charakteristice (vymezení, incidence, prevalence, etiologie, klasifikace); navazují specifika diagnostikování, popis konkrétních diagnostických metod a technik používaných u nás a v zahraničí a nakonec doporučení pro praxi s přehledem nejdůležitější související odborné literatury. Kniha je určena pro logopedy, neurology, psychiatry, otorinolaryngology, psychology a odborníky z dalších pomáhajících profesí.
Prof. PhDr. Viktor Lechta, Ph.D., je přední slovenský logoped, vedoucí katedry logopedie Pedagogické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. Vydal řadu odborných publikací. V Portálu vyšly jeho knihy Symptomatické poruchy řeči u dětí, Koktavost, Základy inkluzivní pedagogiky. Je hlavním autorem knihy Diagnostika narušené komunikační schopnosti a spoluautorem příručky Klinická logopedie.
Prof. PaedDr. Zsolt Cséfalvay, Ph.D., je předním slovenským odborníkem na logopedii a narušenou komunikační schopnost. Je autorem řady knih a odborných studií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Diagnostika narušené komunikační schopnosti u dospělých do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Diagnostika narušené komunikační schopnosti u dospělých.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Diagnostika narušené komunikační schopnosti u dospělých (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Diagnostika narušené komunikační schopnosti u dospělých bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Diagnostika narušené komunikační schopnosti u dospělých doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Diagnostika narušené komunikační schopnosti u dospělých