Diář 2014 - Tiger Lily mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time)

Kód: 3972367

Úplný název:

Diář 2014 - Tiger Lily mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time) (kol.):

Autor a popis:

Paperblanks, 160 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
238 Kč (336 Kč)
  / ks  
koupit
 

Diář ruční výroby s tvrdou vazbou, opatřený tenkou pružnou gumičkou proti samovolnému otevírání a poškození. Desky zdobí reprodukce obrazu Alfonse Muchy. Tlumené pastelové barvy a senzuální linie jeho prací zvěstovaly nové hnutí v umělecké historii, později známé jako Art Nouveau. Muchovým cílem ale nebylo pouze "nouveau", ale rozsáhlejší projekt: oslava tvořivé duše.
Diář je opatřen praktickou textilní záložkou a kapsičkou na zadní vnitřní straně desek pro ukládání vizitek, poznámek a vzpomínek. Desky jsou opatřeny štítkem s informacemi. Speciální papír ve všech zápisnících a diářích je vyráběn exkluzivně pro Paperblanks, tak aby se stránky co nejméně propisovaly. Navíc při výrobě prochází papír zvláštní jílovou úpravou, jež zamezuje přílišné absorpci inkoustu. Papír neobsahuje kyseliny a surovinou pro jeho výrobu je pouze obnovitelná dřevní hmota. Knižní vazba je 100% recyklovatelná a je zhotovena v Evropě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Diář 2014 - Tiger Lily mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Diář 2014 - Tiger Lily mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Diář 2014 - Tiger Lily mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Diář 2014 - Tiger Lily mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Diář 2014 - Tiger Lily mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Produkce Paperblanks

 
Knihkupectví / Kalendáře / Produkce Paperblanks / Diář 2014 - Tiger Lily mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time)