Didaktika matematiky - Jak učit matematiku zajímavě a užitečně

Kód: 7238449

Úplný název:

Didaktika matematiky - Jak učit matematiku zajímavě a užitečně (Polák Josef):

Autor a popis:

Polák Josef, FRAUS, 432 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
373 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace pro učitele matematiky, studenty učitelství, ale také pro další zájemce o studium matematiky a její historie vyplňuje citelnou mezeru v naší odborné literatuře, kterou je kvalitní učebnice didaktiky středoškolské matematiky. Publikace má za cíl jednak pomoci výuce didaktiky a historie matematiky, ale hlavně být zdrojem inspirace pro středoškolské učitele, kteří mají zájem o kvalitní výuku. Kniha je rozdělena do tří částí: I. část Konkrétní didaktika matematiky Zahrnuje didaktické zpracování těchto partií: Množiny a logika, Reálná čísla, Funkce, Goniometrie, Rovnice a nerovnice v R, Komplexní čísla, Kombinatorika, Počet pravděpodobnosti a statistika, Posloupnosti a nekonečné řady, Geometie, Vektory, Analytická geometrie, Matematická analýza. Zpracování všech partií má následující jednotnou strukturu: historie vzniku a vývoje pojmů i metod přehled metodického zpracování látky v našich učebnicích v historickém vývoji didaktická analýza současného pojetí a metodika výkladu motivační a aplikační úlohy (včetně netradičních zajímavých úloh) konkrétní zpracování scénáře význačných výukových hodin II. část Obecná didaktika matematiky Obsahuje stručně zpracovaná témata Didaktické zásady vyučování matematiky, Prostředky matematického vzdělávání, Formy a metody vyučování matematiky, Vzdělávací programy (RVP a ŠVP) matematiky pro SŠ. III. část Stručná historie matematiky, významní matematici. Tištěná kniha obsahuje část I. Části II. a III. jsou součástí pouze elektronické verze Flexibooks. Elektronickou verzi si můžete zakoupit nebo půjčit na flexibooks.cz.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Didaktika matematiky - Jak učit matematiku zajímavě a užitečně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Didaktika matematiky - Jak učit matematiku zajímavě a užitečně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Didaktika matematiky - Jak učit matematiku zajímavě a užitečně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Didaktika matematiky - Jak učit matematiku zajímavě a užitečně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Didaktika matematiky - Jak učit matematiku zajímavě a užitečně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Didaktika matematiky - Jak učit matematiku zajímavě a užitečně