Dieta po italsku - 100 zdravých italských receptů, které vám pomohou zbavit se přebytečnýc

Kód: 2491665

Úplný název:

Dieta po italsku - 100 zdravých italských receptů, které vám pomohou zbavit se přebytečnýc (D´Acampo Gino):

Autor a popis:

d´Acampo Gino, Ikar, 192 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

100 zdravých italských receptů, které vám pomohou zbavit se přebytečných kilogramů „I“ dieta je založena na tradiční italské kuchyni, jejímž základem jsou zdravé potraviny. Jídla jsou jednoduchá, lze je snadno připravit. Vědecké studie zjistily, že středomořskou stravou docílíte většího úbytku na váze než nízkotučnou dietou, i když obě dvě nabízejí stejné množství kalorií. Přední dietoložka sestavila z receptů jídelníček, podle kterého budete hubnout, ale lásku k jídlu neztratíte.

Nahlédnout do Dieta po italsku - 100 zdravých italských receptů, které vám pomohou zbavit se přebytečnýc Nahlédnout do Dieta po italsku - 100 zdravých italských receptů, které vám pomohou zbavit se přebytečnýc

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dieta po italsku - 100 zdravých italských receptů, které vám pomohou zbavit se přebytečnýc do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dieta po italsku - 100 zdravých italských receptů, které vám pomohou zbavit se přebytečnýc.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dieta po italsku - 100 zdravých italských receptů, které vám pomohou zbavit se přebytečnýc (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dieta po italsku - 100 zdravých italských receptů, které vám pomohou zbavit se přebytečnýc bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 5).
 
 
 

S Dieta po italsku - 100 zdravých italských receptů, které vám pomohou zbavit se přebytečnýc doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dietní výživa

 
Knihkupectví / Kuchařky / Dietní výživa / Dieta po italsku - 100 zdravých italských receptů, které vám pomohou zbavit se přebytečnýc