Digesta seu Pandectae. Justiniánská Digesta, Tomus I, Fragmenta Selecta

Kód: 2463063

Úplný název:

Digesta seu Pandectae. Justiniánská Digesta, Tomus I, Fragmenta Selecta (Blaho Peter, Skřejpek Michal, Vaňková Jarmila, Žytek Jakub):

Autor a popis:

Blaho Peter, Karolinum, 704 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
424 Kč (540 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Digesta jsou nejrozsáhlejším právnickým dílem, které vzešlo z legislativní dílny císaře Justiniána. Jedná se o sbírku excerpt z odborné právnické literatury převážně klasického období, která spolu Institucemi (český překlad Karolinum 2010) a Justiniánovým kodexem tvořila monumentální svod římského práva známý jako Corpus Iuris Civilis.
Český překlad reprezentativního výboru z tohoto díla je výsledkem úzké spolupráce našich a slovenských romanistů, kteří se mohli při jeho přípravě částečně opřít o již existující výbor slovenský.
Kniha vychází jako součást ediční řady Fontes Iuris Romani.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Digesta seu Pandectae. Justiniánská Digesta, Tomus I, Fragmenta Selecta do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Digesta seu Pandectae. Justiniánská Digesta, Tomus I, Fragmenta Selecta.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Digesta seu Pandectae. Justiniánská Digesta, Tomus I, Fragmenta Selecta (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Digesta seu Pandectae. Justiniánská Digesta, Tomus I, Fragmenta Selecta bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Digesta seu Pandectae. Justiniánská Digesta, Tomus I, Fragmenta Selecta doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Digesta seu Pandectae. Justiniánská Digesta, Tomus I, Fragmenta Selecta