Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 2

Kód: 2512327

Úplný název:

Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 2 (Kelby Scott):

Autor a popis:

Kelby Scott, CPress, 64 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
34 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Chtěli byste se naučit naplno využívat všechny možnosti, které vám nabízí Photoshop Lightroom 2 při správě a úpravách fotografií? Nechte si poradit od skutečného profesionála a vaše práce s fotografiemi bude rázem zábavnější a efektivnější. Autor světových bestsellerů o Photoshopu je rozhodně tím nejpovolanějším průvodcem. Seznámí vás se všemi potřebnými postupy při zpracování digitálních fotografií pomocí Photoshopu Lightroom 2 - od jejich uložení a rychlé organizace přes digitální úpravy až po tisk a vytvoření vlastní digitální galerie nebo působivé prezentace. Stejně jako ostatní Kelbyho knihy, ani tato není klasickou uživatelskou příručkou s nudnými pasážemi o „nezbytné teorii", ale čtivým a přehledným souborem řešení, která vás jednoduše přivedou k požadovaným výsledkům. Čtenáři na celém světě se ke Kelbyho knihám rádi vrací, protože je mohou otevřít doslova kdekoli a začít pracovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 2 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 2.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 2 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 2 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 2 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 2