Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 4

Kód: 2513761

Úplný název:

Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 4 (Kelby Scott):

Autor a popis:

Kelby Scott, Computer Press, 504 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
585 Kč (790 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Chtěli byste se naučit naplno využívat všechny možnosti, které vám nabízí Photoshop Lightroom 4 při správě a úpravách fotografií? Nechte si poradit od skutečného profesionála a vaše práce s fotografiemi bude rázem zábavnější a efektivnější. Autor světových bestsellerů o Photoshopu, jehož díla se již několik let překládají do všech světových jazyků, je rozhodně tím nejpovolanějším průvodcem. Seznámí vás se všemi potřebnými postupy při zpracování digitálních fotografií pomocí Photoshopu Lightroom 4 – od jejich uložení a rychlé organizace přes digitální úpravy až po tisk a vytvoření vlastní digitální galerie nebo působivé prezentace. Stejně jako ostatní Kelbyho knihy ani tato není klasickou uživatelskou příručkou s nudnými pasážemi o „nezbytné teorii“, ale čtivým a přehledným souborem řešení, která vás jednoduše přivedou k požadovaným výsledkům. Čtenáři na celém světě se ke Kelbyho knihám rádi vrací, protože je mohou otevřít doslova kdekoli a začít pracovat. Kniha vás naučí:

- Organizovat, třídit a zálohovat i velké množství vašich fotografií

- Snadno opravit problémové fotografie

- Pracovat se snímky RAW a převádět je do dalších formátů

- Provádět rychlé úpravy kontrastu, expozice a vyvážení bílé

- Snížit šum, retušovat nečistoty, odstranit červené oči a další chyby

- Vytvářet fotografické knihy a prezentace snímků

- Automatizovat zpracování více fotografií

- Nastavit pracovní prostředí programu podle svých představ

 

O autorovi: Scott Kelby je fotograf, grafik, publicista, autor řady bestsellerů a uznávaný odborník na využití Adobe Photoshopu s důrazem na digitální fotografii. Je zároveň jedním z nejoblíbenějších lektorů kurzů Adobe Photoshop a redaktorem časopisu Photoshop User, který se na svých stránkách pravidelně věnuje i využití Photoshopu Lightroom. V češtině vyšlo již několik jeho knih, např. Digitální fotografie ve Photoshopu CS6, Fotografické postupy ŽIVĚ, Profesionální retušování portrétů nebo Nasvítit, fotografovat, retušovat.

Nahlédnout do Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 4 Nahlédnout do Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 4

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 4 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 4.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 4 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 4 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 4 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 4