Dítě diabetické matky - Komplexní pohled na diabetes a těhotenství

Kód: 8796906

Úplný název:

Dítě diabetické matky - Komplexní pohled na diabetes a těhotenství (Štechová Kateřina):

Autor a popis:

Štechová Kateřina a kolektiv, GEUM, 220 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
231 Kč (330 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Unikátní publikace renomovaných autorů na dosud nezpracované téma. Autoři, specializací z oboru diabetologie, gynekologie a porodnictví, neonatologie, embryologie a psychologie, připravili komplexní pohled na téma, jak pečovat o diabetickou matku a její dítě v prekoncepčním období, v těhotenství a po porodu tak, aby těhotenství diabetičky bylo radostnou události a neznamenalo riziko a ohrožení nejen pro samotné dítě a jeho budoucí vývoj ani pro jeho matku. Kniha je určena široké lékařské veřejnosti - tedy nejen diabetologům a porodníkům, jak je zjevné z názvu knihy, ale také praktickým lékařům a všem dalším odborníkům, kteří přicházejí do styku s těhotnými diabetičkami a malými dětmi diabetických matek.
V současné době hlavní autorka monografie pracuje na publikaci, která uvedené téma přiblíží přímo matkám diabetických dětí a jejich širší rodině a pomůže v jejich edukaci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dítě diabetické matky - Komplexní pohled na diabetes a těhotenství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dítě diabetické matky - Komplexní pohled na diabetes a těhotenství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dítě diabetické matky - Komplexní pohled na diabetes a těhotenství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dítě diabetické matky - Komplexní pohled na diabetes a těhotenství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dítě diabetické matky - Komplexní pohled na diabetes a těhotenství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Dítě diabetické matky - Komplexní pohled na diabetes a těhotenství