Dítě s diabetem v kolektivu dětí - Glosy pro učitele, vychovatele a trenéry

Kód: 2042935

Úplný název:

Dítě s diabetem v kolektivu dětí - Glosy pro učitele, vychovatele a trenéry (Neumann David, MUDr.): Glosy pro ucitele, vychovatele a trenery

Autor a popis:

Neumann David, MUDr., Mladá Fronta, 72 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
88 Kč (110 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace přináší rady učitelům, vychovatelům a trenérům, jak správně pečovat o děti s diabetem, aby nemusely být vyřazeny z kolektivu, ale aby zároveň nebyly ohroženy na zdraví. Knížka je uspořádaná do tří úrovní. První úrovní jsou "glosy", tj. krátké návody, jak správně postupovat v určité situaci, bez podrobnějšího vysvětlení a zdůvodnění. Důvody, proč je vhodné zařídit se podle glosy, upřesňují další dvě úrovně "vysvětlení", jedna stručná a druhá podrobnější, podle zájmu a možností čtenáře. Pro snazší výběr jsou glosy i vysvětlení uspořádány do okruhů. Publikace může přispět též k lepší komunikaci mezi rodiči a učiteli, vychovateli a trenéry. Za úvahu tedy stojí, zda si neobstarat hned výtisky dva.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dítě s diabetem v kolektivu dětí - Glosy pro učitele, vychovatele a trenéry do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dítě s diabetem v kolektivu dětí - Glosy pro učitele, vychovatele a trenéry.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dítě s diabetem v kolektivu dětí - Glosy pro učitele, vychovatele a trenéry (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dítě s diabetem v kolektivu dětí - Glosy pro učitele, vychovatele a trenéry bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dítě s diabetem v kolektivu dětí - Glosy pro učitele, vychovatele a trenéry doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Dítě s diabetem v kolektivu dětí - Glosy pro učitele, vychovatele a trenéry