Divadlo Járy Cimrmana - Všech 15 her a texty, na které se nedostalo 17CD

Kód: 5612528

Úplný název:

Divadlo Járy Cimrmana - Všech 15 her a texty, na které se nedostalo 17CD (Cimrman, Smojak, Svěrák):

Autor a popis:

Cimrman, Smojak, Svěrák, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
1 683 Kč (2 129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Zvukový záznam slavnostního představení 4. 10. 2007 ke 40. výročí vzniku Divadla Járy Cimrmana: 1 Akt, 2 Vyšetřování ztráty třídní knihy, 3 Hospoda Na Mýtince, 4 Vražda v salonním coupé, 5 Němý Bobeš, 6 Cimrman v říši hudby, 7 Dlouhý, Široký a Krátkozraký, 8 Autorské slovo před oponou, 9 Posel z Liptákova, 10 Lijavec, 11 Dobytí severního pólu, 12 Afrika, 13 Blaník, 14 Švestka, 15 Záskok. Hrají: Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák, Miloň Čepelka, Jaroslav Weigl, Petr Brukner, Jan Hraběta, Marek Šimon, Petr Reidinger, Václav Kotek, Bořivoj Penc, Genadij Rumlena, Jan Kašpar, Josef Koudelka. Ke 40. výročí svého vzniku uvedl soubor Divadla Járy Cimrmana "procházku" celou svou dosavadní tvorbou, tedy čtrnácti komediemi, které má stále na repertoáru. Představení bylo skutečně slavnostní a speciální, neboť se hrálo pouze jednou. Supraphon získal práva na pořízení jeho zvukového záznamu, který vám na tomto CD nabízíme. Rafinovaná kompilace Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka přináší nejen známé pasáže z jednotlivých her, ale je i zcela novým jevištním tvarem, v němž je humor "cimrmanů" jakoby "nasvícen" z jiného, pro posluchače nezvyklého úhlu. 40 let originálního humoru ve výběru toho nejlepšího!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Divadlo Járy Cimrmana - Všech 15 her a texty, na které se nedostalo 17CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Divadlo Járy Cimrmana - Všech 15 her a texty, na které se nedostalo 17CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Divadlo Járy Cimrmana - Všech 15 her a texty, na které se nedostalo 17CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Divadlo Járy Cimrmana - Všech 15 her a texty, na které se nedostalo 17CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Divadlo Járy Cimrmana - Všech 15 her a texty, na které se nedostalo 17CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Divadlo Járy Cimrmana - Všech 15 her a texty, na které se nedostalo 17CD