Dívka, která kopla do vosího hnízda - Milénium 3 - 2CDmp3

Kód: 6948003

Úplný název:

Dívka, která kopla do vosího hnízda - Milénium 3 - 2CDmp3 (Larsson Stieg): 2 CD mp3 Milénium 3

Autor a popis:

Larsson Stieg, Radioservis, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
260 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Třetí díl světově úspěšné trilogie Milénium.
Lisbeth Salanderová plánuje pomstu. Chce se pomstít lidem, kteří se ji pokusili zabít, a také vládním institucím, které jí téměř zničily život. Ale nebude to mít jednoduché. Poté, co ji kulka zasáhla do hlavy, leží pod přísným dohledem na jednotce intenzivní péče. Pokud se uzdraví, bude souzena za tři vraždy a jeden pokus o vraždu. Ale i v nemocnici, přestože je v kritickém stavu, musí být stále ve střehu. Je tu totiž ještě jeden pacient - Alexander Zalaščenko...
Mikael Blomkvist se rozhodne, že nenechá Lisbeth v rukou státní spravedlnosti. Lisbeth bude muset s jeho pomocí dokázat svou nevinu a také upozornit na zkorumpované politiky, kteří dopustili, aby se bezbranní lidé stali oběťmi zneužívání a násilí. Salanderová, bývalá oběť, je připravena úder vrátit.
Kniha získala v roce 2008 ocenění The Glass Key za nejlepší dílo severské kriminální literatury. Na motivy této knihy, stejně jako předchozích dílů, vznikl celovečerní film v produkci agentury Yellow Bird. Film už zhlédly asi dva milionů diváků ve Švédsku, Norsku, Dánsku, Finsku a Španělsku. Připravuje se premiéra filmu v Kanadě, Estonsku, Řecku, Itálii, Francii, Německu, Švýcarsku, Rakousku a České republice.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dívka, která kopla do vosího hnízda - Milénium 3 - 2CDmp3 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dívka, která kopla do vosího hnízda - Milénium 3 - 2CDmp3.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dívka, která kopla do vosího hnízda - Milénium 3 - 2CDmp3 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dívka, která kopla do vosího hnízda - Milénium 3 - 2CDmp3 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dívka, která kopla do vosího hnízda - Milénium 3 - 2CDmp3 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Dívka, která kopla do vosího hnízda - Milénium 3 - 2CDmp3