Dívka v pavoučí síti (4. díl světového fenoménu Milénium)

Kód: 7491523

Úplný název:

Dívka v pavoučí síti (4. díl světového fenoménu Milénium) (Lagercrantz David): Milénium 04

Autor a popis:

Lagercrantz David, Host, 480 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
244 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Čtvrtý díl světového fenoménu Milénium Mikael Blomkvist a Lisbeth Salanderová opět spolu Časopis Milénium má nové majitele a jeho kritici tvrdí, že Mikael Blomkvist je vyhořelý a že uvažuje o změně zaměstnání. Pozdě v noci Blomkvistovi zavolá profesor Frans Balder, přední odborník na výzkum umělé inteligence. Balder mu tvrdí, že pro něj má důležité informace o americké zpravodajské službě a že byl v kontaktu s výbornou mladou hackerkou, která se podobá někomu, koho Blomkvist velice dobře zná. Mikael Blomkvist doufá v exkluzivní reportáž, kterou on i Milénium tak zoufale potřebuje. Lisbeth Salanderová má jako obvykle své vlastní plány. Ale nadešel čas, aby se jejich cesty ještě jednou zkřížily.

Čtěte recenzi na knihu Dívka v pavoučí síti v Beletriofilu!


Nahlédnout do Dívka v pavoučí síti (4. díl světového fenoménu Milénium) Nahlédnout do Dívka v pavoučí síti (4. díl světového fenoménu Milénium)

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dívka v pavoučí síti (4. díl světového fenoménu Milénium) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dívka v pavoučí síti (4. díl světového fenoménu Milénium).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dívka v pavoučí síti (4. díl světového fenoménu Milénium) (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dívka v pavoučí síti (4. díl světového fenoménu Milénium) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Dívka v pavoučí síti (4. díl světového fenoménu Milénium) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Dívka v pavoučí síti (4. díl světového fenoménu Milénium)